Dış Ticaret Bilgilerimiz

Image

Palmiye Metal ve Ev gereçleri San. Tic. Ltd Şti üretiminin yarısını yurtdışında 20 ülkede edindiği müşterilerine diğer yarısını ise Türkiye'de satmaktadır.
Palmiye Metal ve Ev gereçleri San. Tic. Ltd Şti çalışanların sürekli gelişimine verdiği önemi iç ve dış kaynaklı eğitimlerle destekleyip çalışan bilincini arttırıp daha kaliteli mal üretmek için maksimum enerji harcamaktadır. Çalışanlarının ve çevrenin sağlığı için tüm imkanlarını seferber etmiştir. Ayrıca başlatmış olduğu Çevre Yönetim Sistemi çalışmaları çerçevesinde kendi Arıtma Tesisini oluşturmuş ve ISO 14001 Standartlarının altyapısını hazırlayarak bu sistemi belgelendirmek için çalışmaktadır. Böylece dünyanın ekolojik dengesine saygılı üretim yapmak ve geleceğe daha temiz bir çevre bırakmayı amaçlamaktadır.

Palmiye Metal ve Ev gereçleri San. Tic. Ltd Şti dünyadaki trendleri takip edip uygulayabilmek ve müşterilerden gelen model değişikliklerini anında karşılayabilmek için AR-GE ve kalıphanesini kendi bünyesinde oluşturmuştur. Bu yatırım sayesinde değişik modelleri ve müşterilerden gelen değişik talepleri süratle karşılayabilme yeteneğine sahip bir firma haline gelmiştir.

Palmiye Metal ve Ev gereçleri San. Tic. Ltd Şti bütün bunları yaparken en önde tuttuğu prensip kalite, termin, fiyat üçgenindeki dengeleri her zaman müşteri yönünde ve onların lehinde gerçekleştirmektedir.

Image